Jak nainstalovat vlastní obsah do hry

26. května 2013 v 18:48 | Veru:) |  Návody

Pro někoho je to asi logické, ale pro mě až do dneška ne, jelikož mi "vlastní obsah" nešel otevřít ve spouštěči. Konečně jsem ale vypátrala jak na to a pokud má někdo stejný problém mohlo by mu to třeba pomoci.


Takže začneme. Stáhli jste si nějaký soubor do The Sims 3. Je jedno jestli je to oblečení, simík, svět či něco podobného. Soubor se vám stáhl a zjisíte že je uložen jako vlastní obsah. A co teď?

Jak poznám že jde o vlastní obsah?
Jednoduše. Když si soubor najdete v PC, ikonka bude vypadat takto:


A připomínám, je úplně jedno o jakou věc se jedná. Bude na něm zkrátka logo The Sims 3.
Já si zrovna stáhla svět Avila Valley 2, jelikož je vytvořen uživatelem/hráčem je jako vlastní obsah. A co dál?

1. možnost:
Na soubor 2x kliknete. Měl by se vám otevřít spouštěč a spustit instalace. V tom případě máte štěstí a následující kroky už dělat nemusíte. V případě že jste to štěstí neměli (stejně jako já), je tu druhá možnost.

Před tímto krokem se ujistěte že máte program WinRAR! Pokud ne, stáhnout si ho můžete třeba tady.

2. možnost:
Jděte zpátky do "Tento počítač" a najděte si soubor. Klikněte na něj pravým tlačítkem myši a vyjedou vám různé možnosti. Vyberte možnost -> Přidat do "název Vašeho souboru". U této možnosti budete mít takové ty knížečky na sobě. Otevře se vám malá tabulka. NEZAVÍREJTE JI, soubor se vám totiž extrahuje. Jakmile to program dokončí sama se zavře. Nyní bude váš soubor vypadat takto:


Dvakrát na něj klikněte a otevře se vám program WinRAR, takhle by to mělo vypadat:


Na soubor dvakrát klikněte. Znovu se vám vyextrahuje. Potom by se vám měl spustit spouštěč hry a instalace, musíte chvíli počkat. Instalace vám pravděpodobně nenaskočí na obrazovce, ale najdete ji na liště. Jakmile se instalace dokončí, měli by jste mít soubor nainstalovaný ve hře. A to je vše! Je to jednoduché, že?

Pokud máte nějaký problém, něco vám nefunguje či podobně napište do komentářů, ráda vám poradím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama